Nokia Lumia 1520 doráží do ČR. Nabídne obrovský displej i cenu

Dnes české zastoupení Nokie oznámilo dostupnost největší a zároveň nejvybavenější Lumie pro náš trh. Jedná se o Lumii 1520, která oficiálně vstoupila na náš trh. Jelikož se pyšní hlavně velkým displejem a našlapanou výbavou, tak je jasné, že cenovka se vyšplhala hodně vysoko. Doporučená cena totiž činí 16 990,- Kč. V této cenové kategorii je k dostání i velmi kvalitní konkurence, jako je Samsung Galaxy Note 3 a HTC One Max. Tudíž to bude mít Nokia v tomto odvětví velice těžké. Uvidíme, jak si poradí s touto těžkou konkurencí, která už má přece jen rozjeté koleje. Na Nokii teď je, zda přistoupí, nebo zda zůstane pár zastávek pozadu.

Nokia Lumia 1520

Nebyla by to Lumia, kdyby nenabízela hned několik barevných variant, v tomto případě bílou, žlutou, červenou a černou. Tím pádem si každý vybere, ti kontroverznější zůstanou asi klasické černé. Ostatní může zaujmout právě ta pestřejší část dostupné „palety“, jako je červená a žlutá.

Nokia Lumia 1520 2

Více informací se můžete dočíst zde.

Zdroj: TZ

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě