Cut the Rope 2: do dvou týdnů exkluzivně pouze pro iOS zařízení

Studio ZeptoLab konečně oznámilo brzký příchod druhého pokračování hry Cut the Rope, kterou zná snad každý. Za svou dobu existence si získala hromadu příznivců na mnoha platformách. Ruský developer včera oznámil příchod Cut the Rope 2, který by měl být do dvou týdnů. Mluví se o datu 19. prosinec, ale to není ještě jisté. Smůlu mají majitelé zařízení s Androidem, či Windows Phonem, na ty se tato hra ještě nedostane. Bude totiž exkluzivně dostupná pouze pro iOS zařízení.

ctr2-logo

Druhý díl by měl přinést nové zajímavější atrakce. Tato hra je cílena především na dětské publikum, ale hráče nalezneme snad ve všech věkových generacích, zvláště u takových her. K dispozici bude pět různých světů a pět různých zvířátek. Navíc každé z nich bude mít nějakou speciální funkci.

Myslím si, že je se na co těšit. Jen to studio mohlo připravit rovnou pro všechny systémy, ale co se dá dělat. Cena bude opět stejná, bude stát 0,89EUR, což je více jak adekvátní cena za takto povedenou logickou hru.

Zdroj: phonearena

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě