Zasoutěžte si s námi a Audiotekou o audioknihu Steve Jobs!

Jelikož se blíží Vánoce, což jsou svátky radosti, štěstí a rodinné pohody. Také se rozdávají dárky, které většinou rozzáří úsměv na tvářích. My jsme si pro Vás společně s webem Audioteka.cz připravili soutěž o audioknihu. Vybrali jsme knihu Steve Jobs od Waltera Isaacsona. Audio podobu nadaboval Martin Stránský, který Vás zaujme svým hlasem a udrží vás u poslouchání, což je asi nejdůležitější u tohoto formátu.

soutěž - audioteka

Každá správná soutěž by měla mít soutěžní otázku, která Vám aspoň trochu rozpohybuje mozkové závity. My také jednu máme. Je velice jednoduchá a někteří jí budou možná vědět i bez rady internetu.

Soutěž už skončila, více najdete zde.

Soutěžní otázka:

Kterého dne zesnul geniální vizionář Steve Jobs?

Zakladatel společnosti Apple, člověk, který se podílel na mnoha převratech v historii IT.

Kam odpověď zaslat?

Odpovědi zasílejte na mail: soutez@netovinky.com

Jako předmět uvádějte: Jobs

Pod odpověď napište Vaše jméno i příjmení.

Výherce bude informován emailem.

Celkové trvání

Soutěž bude probíhat od 5. 12 do 15. 12. 2013. Konec soutěže je stanoven na 18:00 hod. našeho času. Ještě tentýž den vyhlásíme výherce. Máte tedy na odpověď 10 dní, klidně to pošlete dále. Čím více se soutěže zúčastní, tím více soutěží pro Vás připravíme.

Aplikace Audioteka.cz

Naší recenzi jste si mohli přečíst zde. Tato aplikace má velkou výhodu, protože je dostupná pro iOS, Android i Windows Phone. Tím pádem si výhru můžete užít skoro na každém chytrém telefonu. Nechybí ani možnost poslechnutí na počítači, jenž už dneska vlastní snad každý.

audioteka-jobs-iphone

Otázka je poměrně jednoduchá, tudíž si zasoutěžte. Bude Vás to stát pár vteřin, které se nakonec mohou vyplatit.

Pokud chcete mít novinky, recenze a videa na dosah ruky, tak si nás přidejte na:

cropped-logo.png

Za uspořádání soutěže děkujeme webovému e-shopu audioteka.cz, který nám audioknihu Steve Jobs do soutěže daroval. Určitě se podívejte na jejich stránky, kde naleznete spoustu zajímavých audioknih a určitě si nějakou vyberete pod vánoční stromeček. Taktéž si můžete Audioteku přidat na:

audioteka

 

Pravidla:

Každý smí pod svým jménem poslat pouze jednu soutěžní odpověď. Pokud nalezneme někoho, kdo jich poslal více, tak bude diskvalifikován. Do emailů vkládejte všechno, co je napsáno v sekci: Kam odpověď zaslat?.

Výhru zašle výherci samotná Audioteka, která ho bude nejprve skrze mail o kontaktovat, následně mu sdělí postup pro aktivaci audioknihy. 

Redaktoři webu Netovinky se této soutěže nesmí účastnit ani jejich nejbližší rodinní příslušníci. 

Jinak soutěž nijak neomezujeme. Každý má šanci na výhru. Správné odpovědi budou sepsány do dokumentu a následně bude vybrán výherce pomocí adresy: www.random.org

Vaše emaily nebudeme nijak dále používat pro reklamu, či obdobné věci, které většinu lidí jen otravují.