První telefon s 2K displejem Vivo Xplay 3S bude dodáván v pěti barevných odstínech

O chytrém mobilním zařízení Vivo Xplay 3S jste se mohli dozvědět už dříve, a to především díky použitému rozlišení, které dosahuje neskutečných čísel. Tento model bude totiž první mobil, který bude vlastnit rozlišení 2560 x 1440 pixelů, což je opravdu hodně. Takto velké rozlišení se spíše hodí pro tablety, kde nachází i praktické využití. U smartphonů dostačuje HD rozlišení, popřípadě Full HD, ale i to je kolikrát zbytečné, jelikož oko ho při běžném používání nerozezná. Údajně bude tento model ještě vybaven jedním z nejlepších procesorů na trhu, modelem Snapdragon 800. Pak ještě velkou baterií, zatím nevíme, jak na tom bude s kapacitou.

Vivo-Xplay-3S-colors

Dnes unikla fotografie právě tohoto modelu v několika barevných variantách, což je jen dobře. Každý si pak může vybrat tu svou a nemusí mít nudný černý, či bílý smartphone jako ostatní. Barvy můžete vidět na fotografii.

Cenovka zatím nebyla prozrazena. Datum taktéž ne. Zatím musíme jen čekat na další informace. U nás se tento model nejspíš oficiálně prodávat nebude, jedině by si to musel vzít pod své křídla nějaký eshop, ale to pochybuji. Objednat podle mě půjde, tak jako většina těchto „exotických“ modelů.

Zdroj: phonearena

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě