OPPO N1 bude k dostání už 10. prosince

Čínského výrobce OPPO, který vyrábí kvalitní a zajímavé smartphony, zná už dneska skoro každý. Ten připravuje opravdu povedené kousky, které disponují výtečným hardwarem a pěkným designem. Proto není ani divu, že se mu vcelku daří. Také je to zapříčiněno expanzí webového obchodu, z kterého si může objednat telefon kdejaký Evropan, s tím že dostane záruku a poštovné zdarma. Jelikož je to prováděno pomocí skladu, který se nachází v Evropě, tak Vám telefon dorazí již za pár dní, což je hodně dobré. U většiny čínských smartphonů trvá doprava minimálně dva týdny, jelikož zboží jde přímo z Číny.

OPPO-N1

Nové OPPO N1, které zaujme otočným fotoaparátem, už bude k dostání 10. prosince, což je takřka za pár dní. Cenovka není nijak strašná naopak je velmi příjemná, za to co člověk za ní dostane. Je škoda ale aktuálně vysokého kurzu všech měn. Pro nás bude dostupné totiž za 449EUR, což je při aktuálním vysokém kurzu skoro 12 600,- Kč, což už pro některé nemusí být až tak lákavé. Přesto za takovou cenu nenajdete plnohodnotného konkurenta.

Pokud byste si chtěli tento model pořídit, tak zavítejte na originální eshop, na kterém bude od 10. prosince tento model dostupný.

Více informací se o něm můžete dočíst zde.

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě