Android 4.4 pro HTC HD2

HTC HD2 byl ve své době (před 4 lety) velice oblíbený a stal se legendou mezi uživateli, kteří místo výchozího Windows Mobile chtěli jiný operační systém. Portováno pro tento telefon bylo opravdu velké množství OS v různých verzích a už se mohlo zdát, že HD2 v povědomí pomalu upadá, ale nyní se objevil pro tento telefon port nejnovější verze Androidu 4.4 KitKat, což je pravděpodobně vrcholem, na který telefon dosáhl a dále se mu již nebude věnovat taková pozornost v podobě portací ROM také z důvodu, na dnešní dobu, malého výkonu.

Android-auf-dem-HTC-HD2

Na XDA je KitKat dostupný ke stažení, ale nemyslete, že jsou naprosto vychytané všechny funkcionality. Rozloučit se člověk musí s Wifi a datovým připojením, SD kartou a fotoaparátem. Ale stejně byl tento počin spíše posledním připomenutím, že nějaké HD2 mezi námi bylo a že ještě neumírá.

e2u9a4u4

Pokud máte HD2, jste odborníkem a chcete se pustit do instalace Androidu 4.4 KitKat do svého zařízení, můžete sledovat následující odkaz, kde se dozvíte více potřebných informací. XDA Developers

zdroj: pocketnow.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)