Unikly fotografie Alcatelu Idol X s osmijádrovým procesor a Dual SIM slotem

Společnost Alcatel, která je známa snad každým, se poslední dobou vrací na scénu a celkem se jí to i daří. Teď se na internetu objevily fotografie modelu Alcatel (TCL) Idol X. Na zádech můžete vidět logo TCL, tato firma vlastní značku Alcatel. Logo TCL bude nejspíš jen na tomto kousku, který ještě není finální.

Nabídne opravdu zajímavou výbavu, kterou zatím asi nikde moc neuvidíte. Uvnitř bude nově nasazen osmijádrový procesor a slot na dvě SIM karty. Ten můžeme poznat podle nápisu na fotografie, kde je nápis SIM 2. Alcatel Idol X je totiž model, který se na trhu už dávno nachází, dokonce byl nedávno představen.

Spekuluje se o prodeji nového TCL Idol X pro Čínu a pro zbytek světa bude prodáván pod názvem Alcatel Idol X. Prozatím další specifikace nejsou známy, ale je možné, že budou použity z předchozí generace, tudíž je možnost, že v nové generaci bude nasazen 5,0 palcový Full HD displej, 2GB RAM a 13Mpix fotoaparát. Více informací se snad ještě do představení dozvíme.

Zdroj: phonearena

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě