Nokia a SSC Napoli společně představili limitovanou edici Lumie 520

Finský gigant Nokia a italský fotbalová klub SSC Napoli nedávno spojili síly a teď společně uvedli na trh speciální edici Lumie 520. Jelikož tento klub má dresy laděny do maskáčové vzoru, tak zadní část telefonu nemůže být jinak ozdobena, než právě v maskáčové. Zbytek tvoří opět pestré barvy, ale tentokrát jen tři, a to bílá, modrá a žlutá. Právě ty poslední dvě nesou takovou specialitku, jsou na nich jména dvou střelců, jak s číslem, tak i s podpisem samotného hráče.

Modrá varianta patří Markovi Hamšíkovi, což je slovenský záložník. Žlutá pak patří známému hráči Gonzalovi Higuaínovi, který hrával třeba za Real Madrid, od července letošního roku působí právě v tomto italském klubu, díky kterému má teď svojí edici Lumie 520. Poslední je čistá bílá, ta nese pouze logo týmu a název.

Tento počin není jejich první spoluprací. Před několika lety totiž společně vydali exkluzivní edici modelu 7310. Celkový název tohoto počinu je 7310 Supernova SSC Napoli Special Edition.

Pokud jste fandové tohoto klubu a chtěli byste vlastnit takto upravenou Lumii, tak si budete muset udělat výlet do samotné Itálie, jelikož jinde se telefon prodávat nebude. Cenovka by se nijak výrazně lišit od normálního modelu neměla. Jedná se o limitovanou edici, tudíž jich byl vyroben určitý počet, ale nevíme, o kolik kusů se přesně jedná.

Zdroj: sscnapoli

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě