Galaxy S5 se bude možná pyšnit funkcí, která umožní videohovory s více lidmi

Každý rok při příchodu nové generace top modelu Galaxy S od Samsungu, také přichází hojný počet nových funkcí. Hodně z nich ale většinou nemá praktické využití, jsou to spíše jen takové vychytávky, které musíte ukázat kamarádům, jak jsou „cool“, ale přitom je nikdy nevyužijete. Samozřejmě se najdou i ty zajímavé, které mají perfektní využití, tím pádem vám jakkoliv pomůžou. V pořadí pátá generace už je v přípravě a tak i její nové funkce. Některé se dostanou na povrch podobně jako fotografie samotného modelu, či konceptu. U některých se na to přijde pomocí zapsání do různých rejstříků. Tentokrát byla objevena schopnost konferenčních videohovorů mezi více osobami.

multi-party-conference-call-samsung-galaxy-s5

Je ale prý možné, že tato funkce spíše přijde jako aktualizace chatovací aplikace ChatON. Pokud to ale pravda není, tak tato „fičura“ bude velkou chloubou Samsungu. Je zde ale ještě jedna otázka, pokud půjde provádět tyto hovory přes mobilní síť, tak kolik si za to budou operátoři brát peněz, přece jen jsou někteří pořádně nenažraní. Nebo tuto situaci nijak řešit nebudou a tuto funkci sjednotí s klasickými videohovory. Je dost možné, že u nás to pak třeba ani fungovat nebude. Uvidíme, jak to s touto vymožeností nakonec dopadne.

Zdroj: sammobile

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě