Kovový rám na fotografii prý pochází z Galaxy S5

Nejlepší model od Samsungu vlastní přívlastek Galaxy S a v přípravě už je jeho pátá generace. Hodně zákazníků vytýká společnosti stálé používání plastů, které jsou většinou ještě lesklé, tudíž bez jakékoliv povrchové úpravy. Samsung to tak trochu vyslyšel a chystá teď nejspíš nástupce, který bude vyroben z nějakého kovového materiálu. Také je to kvůli tržeb S4, které nebyly dle společnosti tak velké, jak sami očekávali. Delší dobu se už tedy tvrdí, že nová generace bude konstrukcí konkurovat modelům jako je HTC One, či iPhone 5s.

kovový-rám-s5

Teď se na jednom francouzském webu objevily fotografie kovového rámečku, který by měl být osazen právě v nové generaci Galaxy S. Bohužel to ale nepotvrzuje informaci, že telefon bude tímto materiálem tvořen celý, jelikož rámeček je vlastně jen středová jednotka, tudíž zadní část může být opět plastová. Doufejme ale v celokovovou variantu. Díky přidaným rozměrů víme, že by měla mít nová generace zase o „chlup“ větší displej.

Zdroj: bgr

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě