Na začátku roku 2014 by se mohl objevit iPad Pro

Podle dodavatelů Apple na začátku příštího roku uvede na trh jedno Eso prozatím schované v rukávu. Tím Esem by měl být iPad Pro – iPad s úhlopříčkou displeje 12,9″. iPad Pro by názvem hezky zapadal do nabídky Cupertinské společnosti, která má slova Air  i Pro použity již v kategorii notebooků. I tam platí, že Air je spíše masovější zařízení určené pro méně náročné zákazníky a směřuje především na mobilitu, kdežto MacBook Pro už není tak mobilní, zato může poskytnout opravdu úctyhodnou výbavu vhodnou pro profesionály. Podobně by se mohlo stát také v rámci iPadů, kde by iPad Air převzal „masovost“ a iPad Pro byl především na náročnou práci (i když je otázkou, co náročného se dá na tabletu dělat). iPad Pro by mohl ve spojení s klávesnicí tvořit náhradu MacBooku Air s iOS, o kterém se před nějakou dobou již také spekulovalo, ale nakonec ze všech plánů sešlo.

12_9_ipad_ipads_dark-800x450

iPad Pro s již zmíněnou úhlopříčkou 12,9″ by s rozlišením převzatým z iPadu Air zajisté moc neoslnil, proto na řadu přijde mnohem větší rozlišení blížící se Ultra HD.

Dodavatelé prý také již začínají pracovat ne větších displejích pro iPhone, ovšem nevíme, kdy by se mohl objevit nějaký z nich.

Byl by podle Vás iPad Pro přínosem? Koupili byste si jej?

zdroj: macrumors.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)