Samsung radostně hlásí, že prodal 800 000 kusů chytrých hodinek Galaxy Gear

Mnozí odpůrci i samotní testeři se shodli na tom, že chytré hodinky Galaxy Gear od Samsungu nemají velký prodejní potenciál. Samotný Samsung jim to teď částečně vyvrátil. Zveřejnil totiž údaje o prodejnosti, kde se chlubí 800 000 prodanými kusy již zmiňovaných chytrých hodinek za pouhé dva měsíce. Tento údaj je dost zajímavý, protože tohle je první takový počin od Samsungu v tomto odvětví. Navíc má i velkou konkurenci v podobě SmartWatch 2 od Sony, Pebble a brzy ještě přibudou Qualcomm Toq.

Galaxy-Gear-006-Set1-Front_Six

Navíc když se zaměříme na komunikaci se zařízeními, tak ze začátku fungovali pouze s Notem 3. V něm je právě ta „moucha“, protože při spuštění prodeje právě tohoto modelu Samsung dal některým lidem Galaxy Gear zdarma. Samozřejmě tato akce byla omezena, tudíž si ukrajuje jen malou část z celkové prodejnosti.

Samsung GALAXY Note 3 a GALAXY Gear

Samsung teď akorát přislíbil rozšíření podporovaných zařízení a expanzi na další trhy. Celkově si myslím, že tato společnost má dobře nakročeno, protože prodat tolik kusů, navíc za vcelku vysokou cenu, to už je na zamyšlenou. Uvidíme, jak se dále těmto hodinkám povede.

Zdroj: reuters 

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě