Služba Google Play Music je od teď dostupná i pro iOS zařízení

Google nedávno přislíbil, že utvoří aplikaci Play Music (hudba) i pro iOS zařízení, dnes tomu tak učinil, málo kdo to ale čekal tak brzo. Vlastníci těchto zařízení měli do teď možnost využívat některé služby, ale především iTunes přímo od Applu. Od dnešního dne jim přibyla alternativa od Googlu. V ní naleznete spoustu skladeb i samotných alb, ale na iTunes to stále nemá. Výhodu má třeba ve službě s názvem All Access, díky které máte možnost, si poslechnout veškerou hudbu, která se na Play Music nachází. Do knihovny si pak můžete uložit „pouze“ 20 000 skladeb. Měsíčně musíte zaplatit 149,- Kč, abyste mohli tuto službu nadále využívat. Ti, co využili nabídky ihned při vstupu této služby na náš trh, tak teď platí pouze 129,- Kč.

playmusic-ios

Tímto krokem Google svému rivalovi Applu velice zavařil, dle mého úsudku. Sám jsem velice rád, že k tomuto došlo, poněvadž od teď budu moct mít jeden program s placenou hudbou na více zařízeních s odlišným operačním systémem. Navíc musím uznat, že se mi aplikací libí více, než na Androidu. Ostatně většina Google aplikací mi přijde lépe zpracována na konkurenčním iOS. iTunes

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě