Nexus 5 zachycen na Google Play Store i s oficiální cenovkou

Dnes byl na oficiálním obchodu Google Play Store zachycen nový Nexus 5. O tomto telefonu se diskutuje hodně dlouho. Navíc na internetu je spousta jeho fotografií. Jenže na Play Store byla oficiální produktová fotografie, která potvrzuje, že všechny uniklé snímky byly pravdivé. Celkově je Nexus 5 laděn do designu svého bratra Nexuse 7 2013. Mě se, co se týče designové stránky, velice líbí, opět je zajímavý kousek, který aspoň trochu vybočuje z dnešního stereotypu. V obchodě také byla připsána oficiální cena, ta začíná na 349USD za 16GB variantu. My si musíme převést dolary na eura, a to v kurzu 1 ku 1. Tudíž v Evropě bude v mání za 349EUR, což je necelých 9 000,- Kč. U nás podle mě bude cenovka opět trochu opepřena, díky distribuci LG. To samé bude i u 32GB varianty, která bude stát v Evropě 10 000,- Kč necelých, u nás počítejte s navýšením. Tím pádem opět nastane situace, kdy si lidé pro tento model budou jezdit do Německa, protože za ty peníze dostanete opravdu skvělý kus hardwaru. Více o výbavě naleznete zde.

Nexus5-gp

Oficiálního představení tohoto modelu bychom se měli dočkat ještě tento měsíc, podle posledních informací by to mělo být 28. října, což už je za chvíli. V tento den bude také oficiálně představena nová verze operačního systému Android, která ponese název a označení Android 4.4 KitKat.

Tady můžete vidět, že Nexus 5 v Play Store opravdu byl, Google už ho ale stáhl.

Zdroj: gadgets.ndtv

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě