Multiplatformní služba Samsung ChatON má již 100 milionů uživatelů

Společnost Samsung dnes oznámila, že jejich multiplatformní aplikace ChatON nyní čítá více než 100 milionů. Tuto chatovací aplikaci si můžete stáhnout na zařízení s iOS, Android, BlackBerry, Bez OS, Bada, PC, Windows Phone. Navíc mají uživatelé možnost přihlásit se současně až na pěti různých zařízeních pomocí jednoho Samsung účtu.

samsung-chaton-2

Dalším klíčovým faktorem úspěchu ChatON je to, že je již předinstalovaná na většině zařízení GALAXY – prvním z nich byl GALAXY S III. Nově ji podporují GALAXY Note II, GALAXY S4, GALAXY Note 3, GALAXY Gear a GALAXY Camera.

Zájem o ChatON roste zejména v Indii, Číně a ve Spojených státech amerických a stále oblíbenější se stává také v Evropě a na Blízkém východě. Tato služba byla vytvořena tak, aby umožňovala uživatelům po celém světě komunikovat v různých jazycích. ChatON aktuálně podporuje 63 jazyků. Například v Indii zaznamenala služba ChatON raketový nárůst díky podpoře deseti regionálních dialektů a do konce roku 2013 by jich měla podporovat dokonce třináct. Na Blízkém východě přispěly k popularitě doplňkové funkce jako například Ramadan Anicon.

Hodně uživatelů si koupí Samsung s Androidem, a jelikož je tam tato aplikaci, tak jí používají a kašlou na ostatní. Dále tomu nahrává fakt, že je to opravdu multiplatformní aplikace. Samsung navíc není v oboru žádný nováček. Je to nejúspěšnější firma využívající operační systém Android, tudíž si udělat reklamu pro ně není problém.

Zdroj: Tisková zpráva

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě