FIFA 14 přichází na Android a iOS zcela zdarma

Světoznámá fotbalová série FIFA dnes zamířila na mobilní platformy Android a iOS. Stalo se tak o dva dny dříve, než hra zamíří na počítače a herní konzole. Dalším rozdílem vůči těmto platformám je cena. Hra je totiž na mobilních platformách k dispozici zcela zdarma a využívá známého obchodního modelu free-to-play.

FIFA 14 1

Hra vás tak nechá zahrát základní módy zcela zdarma a pokud se vám FIFA 14 zalíbí, můžete si za mikrotransakce odemknout další herní varianty. V plné verzi hra nabídne    16 000 hráčů v 600 týmech, 34 stadionů po celém světě a 33 lig ze všech kontinentů světa. Hra je dostupná pro smartphony i tablety.

FIFA 14 3

Jak jsem již několikrát zmínil, hra je v základu zcela zdarma a staví na modelu free-to-play, takže si ji můžete bez problémů zdarma vyzkoušet a pokud vám bude základní hraní stačit, tak můžete hru i nadále bez utracení jediné koruny hrát. Celý instalační balíček má 1,3 GB, takže pokud vlastní zařízení s malou vnitřní pamětí, doporučuji si před začátkem stahovaní udělat v zařízení dostatečný prostor.

FIFA 14 2

Samozřejmě pro vás připravíme i recenzi, ve které se budeme snažit shrnout všechny výhody i nevýhody modelu free-to-play a celé hry.

Android

Android

iTunes

Zdroj: phonearena