iOS 7 právě uvolněno pro stahování

Apple neuvolnil iOS 7 ke stažení ihned po představení iPhonu 5C a 5S, ale stalo se až dnes, před několika málo okamžiky.

ios-7-logo

S aktualizací přichází pro mnohé také čas úklidu a zálohování svého zařízení. Pro zálohování je přímo připraven iCloud, kde stačí zvolit aplikace, jejichž obsah se má zálohovat, viz obrázek. Provedete to v nastavení > iCloud > Úložiště a záloha > dále zkontrolovat posuvník iCloud záloha do polohy zapnuto. Další způsob je rychlejší – využití tlačítka Zálohovat nyní ve spodní části displeje v nabídce zálohy v nastavení.

Zároveň je také doporučováno zálohovat zařízení skrze iTunes přímo do počítače včetně zpráv, dokumentů, nákupů ve hrách a celkově všech důležitých dat. Zálohu v iTunes provedete pravým klikem na zařízení a následným zvolením příslušné kolonky. Záloha v iCloud je vhodná pro rychlou ruční obnovu v případě nenadálé události běhěm updatu.

Samotná aktualizace bude probíhat dvěma způsoby: OTA – na zařízení vyskočí hláška ohledně nového systému a stačí potvrdit update nebo přes iTunes manuální volbou přes nastavení > obecné > aktualizace software, dále se již řídíte oknem aktualizace.

Uvidíme, zda nebudou kolabovat servery Applu, protože se očekává velký zájem o aktualizace ihned po vydání. Pokud se k vám nedostane aktualizace okamžitě a máte zařízení, které iOS 7 dostane, tak nezoufejte, nakonec budete mít zbrusu nový operační systém i vy.

zdroj: phonearena.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)