Tablet G Pad 8.3 od LG na první fotografii společně s modelem G2

V kuloárech se hovořilo o tom, že LG chystá tablet, jablko nepadalo daleko od stromu. Dnes se totiž na internetu objevila fotografie modelu G Pad 8.3. Podle všeho by to měl být jeden z tabletů, které LG chystá. Svým designem je podobný modelu G2 i jiným z řady LG. Kvůli tomu také byla uveřejněna fotografie, na které je nový G Pad 8.3 a G2. Podle všeho by měl tablet nabídnout Full HD rozlišení na 8,3 palcové obrazovce. Měl by být oficiálně představen na výstavě IFA 2013 v Berlíně.

g-pad8.3

LG už mělo v plánu vydat svůj první tablet v roce 2011, bohužel z toho sešlo. Teď už to ale vypadá reálně. Podle mě ta fotografie je ale divné, přece jen až moc na ní ten tablet vypadá, jako zvětšený telefon. Je ale také možné, že nás chce LG překvapit a z G Padu 8.3 půjde i telefonovat. Dále je v plánu také větší model, který by měl nabídnout 9,8 palcový displej. Uvidíme, jak to doopravdy bude.

Zdroj: movieplayer

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě