LG – tablet letos; phablet, hodinky a ohebné displeje příští rok

LG očividně nechce zaspat dobu na poli mobilních technologií, nebo nechce zaspat více a něco málo dohnat. Proto se snaží vyvíjet zařízení srovnatelné s konkurenci a udržující si kvalitu jako například nejnovější LG G2. Jenomže v některých ohledech LG přecejen mírně zaspalo – například tablety, kde momentálně téměř nic nenabízí, což je celkem škoda. Právě tablet by LG mělo představit ještě do konce letošního roku a samozřejmě bude postavený na operačním systému Android.

unlock-lg-optimus-pad

Další plánovanou novinkou je phablet, chytré hodinky a ohebné displeje, které přijdou na řadu příští rok. Phablet je pro mnoho lidí žádanou věcí a nejnovější LG G2 čistý phablet není i když je už dosti veliký. Nový phablet by mohl zamířit někde k 6″ úhlopříčky displeje.

Očekávat můžeme také chytré hodinky, které se zařadí vedle Sony Smartwatch a chystaných hodinek od Samsungu. Své hodinky možná představí také společnost Apple, čímž by na trhu vznikl poměrně zajímavý výběr.

LG-exec-confirms-a-tablet-by-year-end-large-phablet-smart-watch-and-flexible-displays-coming-next-year

LG se také zmínilo o ohebných displejích, které prý budou na některých trzích nasazeny ve výrobcích. Jedním z výrobků by mohly být právě hodinky.

Neposlední věcí je, že by LG mohlo v smartphonech sáhnout po mladém operačním systému Firefox OS, ovšem to až po nějaké době, kdy uvidí jak se mu daří samostatně.

zdroj: phonearena.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)