Kim Dotcom uvolnil úložiště Mega pro mobily a tablety

Pokud se pohybujete ve světě internetu, určitě vám bude známé jméno Kim Dotcom. Tento muž stál za úložištěm Megaupload, které z důvodů šíření internetového pirátství zaniklo. Kim pak dále vytvořil dnes ještě existující úložiště Mega, které si nyní do svého Android zařízení můžete stáhnout.Kim Dotcom

Mega je internetové úložiště, které i například cenou vyniká před Dropboxem, Skydrivem, Google Drivem aj..  Hlavním lákadlem je úložiště zdarma, kde máte přístupných celých 50 GB dat, což je oproti 15 GB z Google Drive velký náskok a Mega má určitě potenciál a začne se dále rozrůstat.

Aplikaci Mega si již na Google Play stáhnout můžete, bohužel pro iOS a Windows Phone zařízení je aplikace ještě v přípravě. Link ke stažení naleznete zde.

 

Zdroj: Google Play

Vojtěch Vinter

Sám o sobě můžu říct, že jsem Androiďák a ve všem fandím Googlu. Krom psaní článků se věnuji i herním recenzím a herně laděnému měsíčníku s názvem AGAMES. Vlastním zařízení Google Nexus 7 a moje oblíbená firma na výrobu mobilním telefonů je Motorola. Dále se vyznám v propagaci přes SEO analýzu (Search Engine Optimalization).