HTC Desire 200 pomalu vstupuje na náš trh

Zhruba před měsícem byl od HTC představen telefon nižší třídy a nástupce telefonu HTC Desire C s názvem HTC Desire 200. Tento čerstvě nový model by se již za velmi krátkou dobu měl objevit na našem českém trhu.

HTC Desire 200

Od HTC Desire C by jste jej mohli poznat hlavně díky precizně zpracovanému reproduktoru na přední straně, který vypadá stejně, jako u HTC One. Co se výbavy týče, žádný velký pokrok zde čekat nemůžeme. Je zde jednojádrový procesor Qualcomm Snapdragon S1 s taktem 1 GHz, 512 MB operační paměti RAM a 3,5palcový displej s rozlišením 320×480 pixelů.

HTC Desire 200

Jako operační systém byl použit starší Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Ve výbavě je ještě zadní fotoaparát s rozlišením 5 MPx s LED diodou a funkcí autofocusu. Video lze natáčet až v rozlišení 640×480. Telefon by se měl na obchodech a u operátorů objevit již tento týden a to za startovací cenu 4 499 Kč, což mě přijde k výbavě jako celkem převýšená cena.

HTC-Desire-200

Zdroj: Tisková zpráva od HTC

Vojtěch Vinter

Sám o sobě můžu říct, že jsem Androiďák a ve všem fandím Googlu. Krom psaní článků se věnuji i herním recenzím a herně laděnému měsíčníku s názvem AGAMES. Vlastním zařízení Google Nexus 7 a moje oblíbená firma na výrobu mobilním telefonů je Motorola. Dále se vyznám v propagaci přes SEO analýzu (Search Engine Optimalization).