Samsung Galaxy Note 3 přijde ve dvou variantách

Před představením Samsungu Galaxy S4 proběhla spekulace o tom, zda budou na trhu dvě varianty. Jedna s LCD a druhá se Super AMOLED displejem. Na toto téma se nyní rovněž spekuluje na fórech o ještě nepředstaveném budoucím „phabletu“ s názvem Samsung Galaxy Note 3. Důvodem by mohlo být to, že výroba AMOLED displejů je vůči LCD značně limitována a displejů by nebyl dostatek.Samsung Galaxy Note 3

Další spekulace tvrdí, že AMOLED verze by byla určena hlavně pro Ameriku, zatímco Samsung Galaxy Note 3 s LCD displejem, který by měl vyrábět Sharp, by byl určený primárně pro Evropu. Do této spekulace se ještě vložila samotná propagace značky Galaxy, která by částečně mohla zaručit, že Samsung Galaxy Note 3 si koupí každý, komu se bude líbit i když má LCD, či AMOLED displej. Velkou většinu zákazníků to totiž vůbec nezajímá.

Ať už Samsung Galaxy Note 3 dopadne jakkoliv, budeme si na jeho představení muset počkat nejspíše až do 6.9.2013, kdy by na veletrhu IFA v Berlíně mohl být odhalen.

Zdroj: androidauthority.com

Vojtěch Vinter

Sám o sobě můžu říct, že jsem Androiďák a ve všem fandím Googlu. Krom psaní článků se věnuji i herním recenzím a herně laděnému měsíčníku s názvem AGAMES. Vlastním zařízení Google Nexus 7 a moje oblíbená firma na výrobu mobilním telefonů je Motorola. Dále se vyznám v propagaci přes SEO analýzu (Search Engine Optimalization).