Relax Mobil – virtuální operátor pouze s jedním tarifem

Dne 27. 6. 2013 přišel do českých končin další virtuální operátor. Tentokrát nese název Relax Mobil a prozatím bude fungovat pouze s jedním tarifem.Relax Mobil

Virtuální operátor Relax Mobil patří do nadnárodní skupiny zvané BEI Multimedia Interactive provozující mezinárodní centra sdílených služeb. Relax Mobil běží stejně jako třeba Mobil.cz v síti T-Mobile a funguje pod GTS Czech. Prozatím si budeme muset vystačit jen s jedním tarifem zvaným Super tarif 1,50. Za tento paušál zaplatíte 49,90 Kč a získáte volání do všech sítí za 1,50 Kč za minutu, kdy se první minuta účtuje celá a zbytek hovoru se účtuje po sekundách. Za poslání jedné SMS zprávy do všech sítí zaplatíte též 1,50 Kč a MMS zpráva by vás vyšla na 5 Kč.

Relax Mobil se soustředil i na oblast mobilních dat, kdy za 1 MB zaplatí zákazník 0,50 Kč, což je celkem levné. K tomu Relax Mobil nesází na datové balíčky, ale zaplatíte si tolik korun, kolik dat využijete.

 

Zdroj: relaxmobil.cz

Vojtěch Vinter

Sám o sobě můžu říct, že jsem Androiďák a ve všem fandím Googlu. Krom psaní článků se věnuji i herním recenzím a herně laděnému měsíčníku s názvem AGAMES. Vlastním zařízení Google Nexus 7 a moje oblíbená firma na výrobu mobilním telefonů je Motorola. Dále se vyznám v propagaci přes SEO analýzu (Search Engine Optimalization).