Druhá beta iOS 7 nyní postupně k dispozici

Pokud patříte mezi vývojáře nebo uživatele, kteří se rozhodli zariskovat a vyzkoušet si s předstihem zbrusu novou verzi operačního systému iOS, tak byste měli obdržet v následujících dnech zprávu o dostupné první aktualizaci iOS 7 bety na iOS 7 betu 2.

iOS-7-beta-2-update

I když úvodní text při instalaci nic moc nenapovídá, jisté je, že se dočkáme větší plynulosti a stability systému a opravení některých nalezených chyb. To by mělo zajistit vyšší výkonnost a odladěnost iPodu, iPhonu, či iPadu, nicméně to neznamená úplnou funkčnost a bezproblémovost používání. Přeci jenom se jedná o teprve druhou ranou verzi iOS 7.

127753-1280

Na druhou stranu se i v této nové betě dočkáme pár novinek, které si budeme moci vyzkoušet úplně poprvé. Mám tím na mysli přebudovanou aplikaci Voice Memos (dva obrázky níže) a dva nové, prý „lidštější“ hlasy pro Siri v angličtině – muž a žena. Asi největší změnou však je, že se uživatelé budou moci připojit na iOS 7 – Game Center, který do této chvíle nebyl zcela funkční.

gsmarena_003gsmarena_004

Osobně jsem velmi zvědavý na plynulost nové bety v iPhonu 4, který nebyl s první betou úplně spokojený a občasné zaváhání, či záseky byly na denním pořádku. Třeba se ale Apple pochlapí a i iPhone 4 bude fungovat s iOS 7 tak, jako jsou uživatelé zvyklí.

zdroj: gsmarena

David Lašek
Další sítě

David Lašek

O elektroniku jako takovou se zajímám již od svých mladých let. V poslední době jsem se zaměřil především na mobilní telefony, které sleduji přibližně 6 let a poslední 3 roky netrpělivě očekávám každou
horkou novinku 🙂 Mimo práce redaktora v Netovinkách mám také svůj vlastní kanál na Youtube, kde se zabývám právě mobilními telefony a tablety 🙂
Mí oblíbení výrobci jsou Apple a Samsung 🙂
David Lašek
Další sítě