[Aktualizováno] WWDC 2013 – San Francisco – Po sedmé to všechno začne..

[Aktualizováno 10.6. 2013 17:35]

Apple Obchod je dočasně mimo provoz = jasná známka toho, že se něco chystá.

GetThumbNail

V San Francisku dnes začne WWDC 2013 – konference pro vývojáře, ale hlavně také úvodní keynote Tima Cooka, na kterou čeká celý technologický svět. V minulosti na ní Apple představil nové generace iPhonu. Co nás čeká tentokrát? Plánuje se představení nové verze mobilního operačního systému iOS 7 a nové verze počítačového operačního systému OS X 10.9. Jasno bude až po sedmé hodině večerní, kdy to všechno vypukne. Chcete sledovat přenos online? Máte tři možnosti. Za prvé prostřednictvím mobilní aplikace WWDC, kterou si můžete stáhnout do svého zařízení zdarma přímo zde (iOS 4.2 a novější) , nebo na Vašem Macu s operačním systémem OS X v10.6 a novější pomocí prohlížeče Safari 4 a novější. Poslední možností je sledování keynote stream přes Apple TV druhé, nebo třetí generace se softwarem 5.0.2 a novější. Všichni ostatní mají bohužel smůlu.

1306pijbesfgvijbefg_pre

Několik hodin nazpět se také objevil screenshot nového prostředí iOS 7 s kompletně pozměněnou grafickou stránkou ikonek. Je jenom otázka několika málo hodin, jestli tomu tak skutečně bude.

homescreen-dock

Otázkou samozřejmě stále zůstává, jestli bude představen i nějaký ten kus hardwaru. iPhone 5S nebo 6? iPad 5 nebo iPad mini 2? Nebo snad již velmi probírané hodinky iWatch? O veškerých novinkách Vás budeme brzy informovat.

zdroj: 9to5Mac

David Lašek
Další sítě

David Lašek

O elektroniku jako takovou se zajímám již od svých mladých let. V poslední době jsem se zaměřil především na mobilní telefony, které sleduji přibližně 6 let a poslední 3 roky netrpělivě očekávám každou
horkou novinku 🙂 Mimo práce redaktora v Netovinkách mám také svůj vlastní kanál na Youtube, kde se zabývám právě mobilními telefony a tablety 🙂
Mí oblíbení výrobci jsou Apple a Samsung 🙂
David Lašek
Další sítě