Samsung Galaxy S4 Active oficiálně představen

Samsung dnes oficiálně představil svůj nový smartphone Galaxy S4 Active, což je upravená verze modelu Galaxy S4.

Samsung_GALAXY_S4_Active_modra

Hlavní devizou S4 Active je odolnost proti prachu a vodě, čemuž také nasvědčuje krom bitelné konstrukce certifikát IP67. S4 Active vydrží zacházení v nepříznivých podmínkách a nepropustí dovnitř těla žádné prachové částečky a pod vodou v metrové hloubce vydrží až 30 minut.

Samsung_GALAXY_S4_Active

Hardwarová výbava je bohatá tak jako u „obyčejné“ S4. Čtyřjádrový procesor s taktem 1,9 GHz nedoznal žádných změn na rozdíl od displeje, který je sice Full HD a má pořád stejnou úhlopříčku 5″, ale technologie se změnila ze Super Amoled na TFT. Baterie s kapacitou 2600 mAh je také nezměněna. Displej je dále obdařen technologií Glove touch, která zajistí pohodlné ovládání displeje v rukavicích. Na zadní straně umístěný 8 MPx fotoaparát vybavený LED diodou získal funkci „Aqua“, která vylepší fotografie a videozáznamy pořizované pod vodou. Interní úložiště je s velikostí 16 GB a paměť RAM 2 GB. Telefon je vybaven také micro SD slotem.

S4 Active je obdařen mnoha chytrými funkcemi jako např. S Health, Inteligentní pauza, Bezdotykové ovládání a Bezdotykový náhled. K dispozici je také aplikace pro dálkové ovládání WatchON.

Samsung_GALAXY_S4_Active_01

Samsung Galaxy S4 Active bude na trh uveden v létě, přičemž se ho nejdříve dočkají zákazníci v USA a Švédsku. Prodávat se bude ve třech barevných provedeních – šedá, modrá a oranžová(!).

V Česku bychom mohli tento smartphone poprvé spatřit na pultech obchodů na konci července v šedé variantě.

 

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)