HTC T6 – pořádný „phablet“ od HTC

Pokud máte sociální síť Twitter, tak určitě neváhejte a přidejte si účet evleaks. Této skupince se již podařilo odhalit několik smartphonů ještě před představením. K této skupině patřila zařízení jako třeba HTC One nebo Nokia Lumia 920. Nyní chlapci z účtu evleaks dodali informace o připravovaném phabletu od HTC, který by měl nést název HTC T6.HTC T6

Design telefonu by měl být velmi podobný modelu HTC One, vnitřnosti ale ne. HTC T6 by měl potencionální zákazníky zaujmout hlavně svým displejem o velikosti 5,9 palců s Full HD rozlišením. Výkon samozřejmě také nesmí zůstat pozadu a v telefonu by se měl nacházet procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktovaný na zatím rekordních 2,3 GHz. Procesoru by měli v chodu napomáhat 2 GB RAM paměti. Slabší zklamání je u interní paměti, která zůstává jen na „pouhých“ 16 GB, ale lze ji rozšířit pomocí paměťových karet až do 64 GB. Fotoaparát by měl disponovat technologií ultrapixelů, nebudeme si ale nalhávat a můžeme říct, že telefony od HTC nikdy nefotily moc dobře. Baterie by měla disponovat kapacitou 3 300 mAh, což je velmi úctyhodná hodnota. Vezmeme-li ale v potaz, že se jedná o zařízení s velkou úhlopříčkou displeje, nebude se pravděpodobně jednat o telefon se zrovna oslňující výdrží.

 

Zdroj: evleaks (Twitter účet)

Vojtěch Vinter

Sám o sobě můžu říct, že jsem Androiďák a ve všem fandím Googlu. Krom psaní článků se věnuji i herním recenzím a herně laděnému měsíčníku s názvem AGAMES. Vlastním zařízení Google Nexus 7 a moje oblíbená firma na výrobu mobilním telefonů je Motorola. Dále se vyznám v propagaci přes SEO analýzu (Search Engine Optimalization).