Vivo Play + Firefly V65 = dva Full HD phablety

Nedávno se na světlo světa dostaly dva phablety s Full HD displejem.

Vivo-Play-images

 

Prvním z jmenovaných a dříve představený je Vivo Play, který je osazen 5,7″ displejem, procesorem Snapdragon 600 a 13 MPx fotoaparátem s technologií EXMOR RS. Jedná se o čínský výrobek, který ovšem sází na vlastní design na rozdíl od jiných „kopií“ Note 2. Jedinou nevýhodou tohoto zařízení bude zřejmě pouze neznámá značka, která se však může brzy stát známou právě díky tomuto kříženci tabletu a smartphonu. Cenovka také nebude nijak přehnaná, neboť bude činit vzhledem k vybavení příjemných cca 490 $. Vivo Play bude v prodeji už tento měsíc, ale pouze v Číně.

Druhým na seznamu je ještě větší zařízení, které je spíše malým tabletem než velkým telefonem. Jeho název je Firefly V65 (světluška) a velikost displeje činí neskutečných 6,45″. Další specifikace je také poměrně ohromující, neboť v tomto „mackovi“ s tloušťkou 9,5 mm nalezneme čtyřjádrový procesor od MediaTeku s taktem 1,5 GHz, 2 GB RAM a 16 GB ROM, 13 MPx hlavní a 5 MPx přední fotoaparát. Do příslušenství dodávaného v balení patří také stylus pro pohodlnější ovládání. O solidní výdrž se postará baterie s kapacitou 3150 mAh. Displej bude zřejmě pocházet od Sony, protože má stejnou velikost a rozlišení jako plánovaný phablet Tokari. Displej využívá technologie OGS, která kombinuje dotykovou vrstvu a ochranné sklo v jedno, což zlepší propustnost a umožní zeštíhlení zařízení.

zdroj: phonearena.com -1, phonearena.com – 2

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)