Mobil.cz – nový virtuální operátor

Kromě tří hlavních operátorů v ČR (T-Mobile, Vodafone a Telefonica O2) se u nás vyskytují i virtuální operátoři. Zatím je jich pouze pár, další by se ale měli objevit již v létě roku 2013 a mají konkurovat již zmiňovaným velkým operátorům.

Operátor Mobil.cz měl na svět přijít 13.5.2013 v pondělí. Nedopatřením jsme se ale vše důležité dozvěděli s předstihem již včera. Zatímco operátor BleskMobil působí u O2, tak Mobil.cz zase působí v sítí T-mobilu a tím BleskMobilu výrazně konkuruje. SIM kartu Mobil.cz koupíte již v pondělí a to přibližně e na 4 000 trafikách v ČR.

Samozřejmě vás určitě zajímají i ceny. Posuďte tedy sami, jak na tom Mobil.cz je: Za minutu hovoru do všech sítí si zaplatíte 2,50 Kč, MMS vychází zhruba na 5 Kč a klasická SMS do všech sítí stojí 1,50 Kč. Čím se ale Mobil.cz překvapí, je mobilní internet. Při každém dobití kreditu dostanete 200 MB na 30 dní zdarma. Jakmile uběhne 30 dní, nebo 200 MB dat vyčerpáte, rychlost klesne na 64 kb/s. Doplním, že do zmiňovaných 200 MB se nepočítají stránky vydavatelství Mafra (iDnes.cz, Lidovky.cz, Mobil.cz atd.). Pokud tedy hodláte surfovat na internetu, tak by vám mohl FUP 200 MB stačit. MBB4b189c_mobilcz

Pokud by vás zajímali reklamy, tak v ČR teď na televizních obrazovkách běží reklama na Mobil.cz, ve které se vyskytují dva mluvící pytle a tyto pytle by se měli v reklamách tohoto operátora objevovat i nadále.

 

Zdroj: Denik.cz

Vojtěch Vinter

Sám o sobě můžu říct, že jsem Androiďák a ve všem fandím Googlu. Krom psaní článků se věnuji i herním recenzím a herně laděnému měsíčníku s názvem AGAMES. Vlastním zařízení Google Nexus 7 a moje oblíbená firma na výrobu mobilním telefonů je Motorola. Dále se vyznám v propagaci přes SEO analýzu (Search Engine Optimalization).