Hra Real Boxing je nyní dostupná na Google Play

Na CESu 2013 byla představená herní konzole nVidia Shield, na které jsme mohli vidět běžet hru s názvem Real Boxing, která také sloužila k demonstraci výkonu samotné konzole. Nyní je hra Real Boxing od studia Vivid Games ke stažení na Google Play.

real-boxing-vivid-games-ios-iphone-ipad-ipod-touch-logo

Hra se samozřejmě točí okolo boxování, jak je již z názvu patrné. Měla by to být zatím ta nejreálnější hra s tématikou boxu na Android, která zatím vyšla. Hra by podle vývojářů měla být tak detailní, že uvidíte každou kapku krve. Určitě si říkáte, jak si hru zahrajete třeba na Vašem Samsungu Galaxy S III. To se bohužel nestane, jelikož hru spustí jen uživatelé, kteří vlastní zařízení s Tegra 3 procesorem. Pokud takové zařízení nemáte, máte zkrátka smůlu. Asi si řeknete, proč se pro tuto strategii studio Vivid Games rozhodlo. Je to prosté, za všechno může grafika, která má vypadat opravdu reálně. A právě čipset Tegra 3 dokáže nejlépe svůj výkon využít právě u her tohoto typu. Real Boxing není zdaleka jedinou hrou, která podobnou politiku podporuje. Například i české herní studio Madfingers vyvíjí pro Tegra zažízení o špetku lepší grafiku, která je dostupná právě a pouze na Tegra 3 smartphonech a tabletech.

Naštěstí v redakci máme jedno Tegra 3 zařízení, čili se můžete již brzy těšit na podrobnou recenzi hry.

1_real_boxing

Pokud také vlastníte nějaké Tegra 3 zařízení a chcete si hru zahrát, tak si zaplatíte necelých 114 Kč. Hru poté najdete zde.