Asus Fonepad na MWC

Zajisté alespoň většina z Vás zná Padfone od ASUSu, který je smarthonem, tabletem a netbookem zároveň a nemusím snad vysvětlovat, jak celé zařízení vypadá a jak funguje, protože jsme o něm již několikrát psali.

Asus-Fonepad

Nyní to ASUS vzal trochu z jiného konce a zřejmě na MWC 2013 představí Fonepad, což bude 7″ tablet, ale nebude to jen tak obyčejný tablet, protože bude schopen, jako klasický smartphone, provádět hlasové hovory. Z toho vyplývá, že Fonepad vlastně není ani 100% tablet ani smartphone, takže další kříženec s logem ASUS.

Fonepad by měl dostat procesor od Intelu, čímž by se stal prvním tabletem s Intelem a celkově jedním z mála zařízení s procesorem x86.

Dá se tedy předpokládat, že se na stánku ASUS v Barceloně vedle sebe objeví Fonepad a 3. generace Padfone.

Otázkou zůstává, jak moc dobré řešení Fonepad je, protože držet u ucha obouruč 7″ tablet bude velká sranda hlavně pro kolem jdoucí na ulici, a ne už tak pro volajícího. Díky bohu existují Bluetooth headsety, které tento problém mohou vyřešit. Na druhou stranu to může být lákavé zařízení pro ty, kteří mají velice rádi velké smartphony a zdá se jim, že čím větší, tím lepší.

zdroj: phonearena.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)