Samsung Galaxy Player 5.8: Z hudebního přehrávače smartphone

Díky řečím o 6,3 palcovém Samsungu Galaxy Note se trochu zapomnělo na další zařízení od Samsungu, které také úhlopříčkou překračuje 5,5 palců. Mám na mysli Galaxy Player 5.8, který je prozatím dostupný pouze pro Jižní Koreu. Samsung by podle některých zdrojů mohl využít základu Galaxy Playeru a vytvořit z něj samostatný smartphone. Takovýto telefon by se zařadil do kategorie ,,phabletů,“ což jsou kříženci smartphonů a tabletů a velikostně by nebyl příliš daleko od novinky tohoto roku v podobě Huawei Ascend Mate. Prozatím se neví téměř žádné další informace, jako například hardware, design atd.

Můžeme jen čekat a doufat, že by Samsung vylepšil rozlišení displeje na 720p, protože nyní má Galaxy Player na úhlopříčce 5,8″ rozlišení 960 x 540 pixelů (qHD) a to není zrovna dechberoucí údaj.

sam58

Snad se dozvíme více informací na nadcházejícím kongresu MWC 2013.

zdroj: pocketnow.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)