Lenovo K900 Benchmark

Lenovo představilo tento týden nový smartphone pro Čínu, je to IdeaPhone K900 s novým dvoujádrovým Atomem od Intelu. Už jsme o něm psali dříve ve spojení s veletrhem CES 2013.

lenovodsc05176-1357699705

Objevil se snímek zachycující výsledek Benchmarku a pokud není fotografie upravená a zfalšovaná, tak je výsledek opravdu vyjímečný a s přehledem poráží veškerou konkurenci. Tento telefon získal v Benchmarku AnTuTu 27 154 bodů, což oproti Samsungu Galaxy S III (13 590 bodů) a LG Optimus G (11 226 bodů) znamená obrovskou převahu.

Samozřejmě to nemusí být pravdivé a skutečný výsledek může být diametrálně odlišný. Každopádně pravdu se dozvíme, až bude Benchmarků provedeno více z různých zdrojů. Pokud by, ale výsledek byl pravdivý, tak se můžeme těšit na další procesory z dílen Intelu, taktéž nesmíme zapomenout na NVidii, Qualcomm a Samsung, kteří letos určitě také představí své vlastní novinky. Vlastně v případě Samsungu už se tak stalo díky 8 jádrového Exynosu.

zdroj: pocketnow.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)