Nokia 800 Lumia v lesklé bílé variantě bude dostupná už koncem měsíce

Společnost Nokia oficiálně oznámila, že Nokia 800 Lumia bude k dispozici koncem února. Samozřejmostí bude stejná vybavenost jako u ostatních barevných variant. Místo klasických programů v telefonu naleznete bonusové programy přímo od Nokie a těmi jsou například: Nokia Drive (navigace), Nokia Music a plno dalších. Také si můžete aplikace stahovat z Marketplace kde jich naleznete už přes 55 000.

„Od té doby jsme začali prodávat Nokia Lumia 800, koncem loňského roku, získala Lumia 800 nadšené kritiky po celém světě,“ řekl Ilari Nurmi, viceprezident produktového marketingu společnosti Nokia. „A teď v bílé barvě, Lumia 800 s sebou přináší ještě více prvotřídní vzhled s lesklým povrchem, ale plný síly a výkonu pod svým elegantním tělem.“

Pro připomenutí přidávám i technické parametry:

  • 3,7 palcovým AMOLED displej
  • 1,4 GHz procesor
  • 8mpx fotoaparát s možností natáčení videa v HD a se špičkovou optikou Carl Zeiss
  • 16 GB vnitřní uživatelská paměť a 25 GB volného skladování na SkyDrive

Náznak toho, že vyjde bílá verze Lumie 800 vznikla na facebooku Nokie, obrázek najdete zde pod textem. Jak můžete vidět, slečna drží Lumii 800 pokaždé v jiné barvě a má v totožné barvě i nehty, ale na posledním obrázku najdeme prázdnou ruku, nehty jsou v bílé barvě, ale chybí bílá Lumia 800. Po pár dnech vyšlo oficiální prohlášení Nokie, že přijde bílá verze.

Pokud někdo uvažoval o Lumii 800 a nelíbili se mu dosavadní barvy, tak musí akorát počkat do konce února a může si koupit Lumii v bíle variantě. Cena by měla být stejná jako u ostatních barevných variant.

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě