Need For Speed: Hot Pursuit – nejlepší arkádové závody pro Android

Máte rádi závodní hry? Pak tahle hra nesmí chybět ve vašem mobilu. Hru seženete na android marketu. Bohužel neexistuje žádná demoverze, ale doporučuji si ji zakoupit.

Něco o hře: Hot Pursuit se řadí k těm dražším hrám, stojí v přepočtu kolem 137 Kč. Instalační soubor na Android Marketu má 7,6 MB, po prvním startu hry se ale připravte na to, že bude potřeba stáhnout ještě dalších 291 MB dat, která se uloží na paměťovou kartu.Přesné hardwarové nároky nejsou známé, předpokládám však, že musíte mít minimálně komunikátor s 800 MHz procesorem a samostatným grafickým čipem. Podmínkou však je, abyste měli Android 2.0 a vyšší. Ne všechny herní módy jsou jen o pronásledování mezi policisty a závodníky, jsou zde i klasické závody, kdy mezi sebou závodí třeba čtyři policejní auta. Po každém závodu budete ohodnoceni formou hvězdiček (nula až tři), zároveň si v průběhu celé hry vyděláváte peníze, za které si můžete kupovat lepší auta.

Napsal: Franta Skuhra

Zdroje: http://mobilenet.cz/clanky/need-for-speed-hot-pursuit—nejlepsi-arkadove-zavody-pro-android-7955

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě