Nové tablety od Motoroly

Dnes ráno Motorola představila dva nové tablety. Větší tablet s názvem XOOM 2. Bude osazen displejem s úhlopříčkou 10,1 palce. Rozlišení bude HD 1280×800 a displej bude kryt sklem gorilla glass. Bude mít procesor s taktem 1,2 GH a procesor bude mít dvě jádra. Paměť RAM bude mít kapacitu 1GB. Na zádech tabletu bude 5Mpx fotoaparát s bleskem a bude schopen natáčet HD video. Nad displejem najdeme 1,2 Mpx kameru. K tabletu dostanete atypický tenký kapacitní stylus.  Rozměry tabletu jsou 253.9 mm x 173.6 mm x 8.8 mm a váha činí 599g. Bohužel v tabletu bude zastoupen Android ve verzi 3.2 Honeycomb, ale naštěstí je přislíben update na ICS. Velmi příjemnou funkcí tohoto tabletu je přítomnost aplikace Motocast, tato aplikace umožňuje streamování obrazu z PC přímo do tabletu.

Druhou novinkou je pak tablet Motorola XOOM 2 Media Edition s 8,2″ displejem. Co se týče hardwaru tak je to vesměs kopie svého většího bratříčka. Ovšem jedná se pravděpodobně o první tablet, který bude schopen kvalitního zvukového poslechu díky vestavěnému subwooferu a 3D surround zvuku. To vše při rozměrech 139 mm x 216 mm x 8.99 mm a váze pouhých 386g.

Tak co, těšíte se na tyto tablety, které se v Anglii začnou prodávat již během listopadu (novembera) za blíže neurčenou cenu?

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=x16LUdsMPqw&feature=player_embedded]

Jako první s touto zprávou přišel web http://www.svetandroida.cz/motorola-predstavila-nove-tablety-201111?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter